Wyróżnienia dla najlepszych sportowców

  0

  Do najlepszych świdnickich zawodników i trenerów trafiły nagrody prezydenta Świdnicy. Wyróżnienia za osiągnięcie wysokich wyników sportowych zostały wręczone podczas Dni Świdnicy w niedzielę, 27 czerwca.

  W kategorii zawodnik nagroda trafiła do: – zawodniczek Miejskiego Klubu Siatkówki „Świdnica” w składzie: Anna Jasionowicz, Aleksandra Wieczorek, Aleksandra Wójcik, Joanna Szczurek, Alicja Słowikowska, Marta Gezella za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego oraz III miejsca w Międzywojewódzkim Turnieju Młodziczek (w sumie 3 tys. zł),

  – Łukasza Zygmunta za zdobycie złotego medalu i tytułu Mistrza Polski w boksie na 81. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w marcu w 2010 r. (3,5 tys. zł).

  W kategorii trener do: – Wojciecha Ząbka z Miejskiego Klub Siatkówki „Świdnica” za zajęcie przez zawodniczki I miejsca w Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego oraz III miejsca w Międzywojewódzkim Turnieju Młodziczek (2 tys. zł).

  – Osiągnięcia świdnickich sportowców w boksie i siatkówce nawiązują do bardzo dobrych tradycji tych dyscyplin w naszym mieście. – mówi prezydent Wojciech Murdzek. – Nagradzamy wysiłek młodych sportowców i trenera i liczymy, że kolejni świdniczanie zarażą się pasją do sportu od najlepszych.

  Poprzedni artykułPo Dniach Świdnicy
  Następny artykułKotki szukają domu