Niesamowite mistrzostwa

  0

  Co tam Mistrzostwa Świata, kiedy w Świdnicy odbywają się Mistrzostwa Dzieci i Żywych Piłkarzyków? Za nami pierwszy dzień niesamowitych sportowo-rozrywkowych wrażeń.

  12 czerwca z okazji obchodów II urodzin Leroy Merlin na parkingu hipermarketu w Świdnicy odbyły się mistrzostwa dla dzieci i podmiotów działających w lokalnych samorządach. Warto podkreślić, że na sztucznej murawie stanęły również dziewczyny, które doskonale radziły sobie z piłką i przeciwnikami. Jednak ostatecznie, w zaciętej rywalizacji, do finału weszły dwie drużyny z Gimnazjum nr 1, które zdobyły główną nagrodę. Za zajęcie I miejsca 30-osobowa grupa, którą reprezentowali młodzi piłkarze, jeszcze w czerwcu wyjedzie  na wycieczkę do Parku Linowego w Jedlinie Zdrój.

  – Cieszymy się, że po raz kolejny trafiliśmy w gusta najmłodszych, bo chcemy, aby Leroy Merlin było marką, która dobrze kojarzy się dorosłym klientom, ale także młodym i mam nadzieję, że przyszłym odbiorcom naszych ofert – wyjaśnia Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy.

  O równie atrakcyjną nagrodę walczą samorządowcy i podmioty działające w lokalnych samorządach. Właśnie dzisiaj w rolę „Żywych Piłkarzyków” wcieliło się 8 drużyn. Oczywiście w dniu jubileuszu nie zabrakło najbardziej jednoznacznego symbolu urodzin, czyli gigantycznego, zielonego tortu. Z poczęstunku skorzystali klienci hipermarketu Leroy Merlin oraz zawodnicy mistrzostw.

  Przed nami kolejny dzień urodzin. Od godz. 12.30 zagrają ze sobą zwycięzcy eliminacji w zabawie “Żywe Piłkarzyki”. Będą to:

  Urząd Gminy Świdnica, Urząd Gminy Walim, Fundacja Ziemii Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK, MKS Granit, Rogoźnica. Zawodnicy ci walczą o bon o wartości 1000 zł dla wybranej organizacji, która nagrodę tę, w formie zakupów, będzie mogła zrealizować w Leroy Merlin.

  A jeśli Ty również uważasz, że jesteś silny…udowodnij to!

  Już od godz. 17.00 zapraszamy na start ze znanym i utytułowanym Strong Manem – Tyberiuszem Kowalczykiem, który po prezentacji swojej siły wyzwie na pojedynek lokalnych siłaczy. Oto niektóre, z konkurencji, jakie w niedzielę 13 czerwca odbędą się w Leroy Merlin: Ciągnięcie powozu, równowaga siłacza, spacer klienta, przysiady Herkulesa

  – W tym roku Leroy Merlin w Świdnicy obchodzi swoje urodziny aktywnie. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe zabawy, ale także wyjątkowe okazje cenowe, włącznie z licytacjami – zaprasza Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy.

  [photospace]

  Poprzedni artykułPogoń bandziorów za piłkarzami
  Następny artykułZobacz jak “kibice” atakują piłkarzy