Dni Świdnicy – dzień III

  0

  Takiego rockowego grania w Świdnicy nie pamiętają najstarsi mieszkańcy naszego miasta. Muzyka była tak głośna, słychać ją było w całej Świdnicy. – I o to chodzi. Jak się bawić i świętować to na całego. – mówili miłośnicy ciężkiego grania.

  Drugiego dnia na scenie przy ulicy Parkowej w Świdnicy wystąpiła legenda hard rocka, zespół TSA. – Dziękuję wam za przybycie. Witam Jelenią Górę, Wałbrzych, Bolesławiec i Świdnicę! – przywitał publiczność Marek Piekarczyk, wokalista TSA. Potem to już pod sceną było istne szaleństwo. Fani wspólnie z Piekarczykiem śpiewali największe hity. Nie zabrakło takich utworów jak 51 i Trzech zapałek. Przed TSA na cenie pojawił się zespół COMA, który zapowiadał, że w tym dniu na Parkowej cicho nie będzie.

  Na koniec w niebo wystrzeliły kolorowe fajerwerki. Dzień drugi dobiegł końca. Dziś ostatni dzień Dni Świdnicy, gwiazdą wieczoru będzie Andrzej PIASEK Piaseczny.

  27 czerwca 2010 (niedziela)

  BILET- 5 zł

  godz. 14.00 -Taneczne wariacje  – występy  zespołów : Tańca Narodowego i Estradowego “KRĄG”, Pieśni i Tańca “JUBILAT”, Formacja Taneczna “MAŁY JUBILAT”, “SECOND”, “Koraliki”.

  godz.15.45 – 6 Świdnicki Łokieć – konkursy, zabawy , przygotowane przez redakcję “Wiadomości Świdnickich”

  godz.16.30 – wręczenie nagród Prezydenta Miasta w dziedzinie sportu oraz nagród dla tegorocznych najlepszych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

  godz.17.00- grecki zespół ZORBA

  godz.19.30-gwiazda wieczoru ANDRZEJ “PIASEK” PIASECZNY

  Poniżej zdjęcia z drugiego dnia Dni Świdnicy

  Poprzedni artykułZwycięzców poznamy we wrześniu
  Następny artykułNagrody za 6 tysięcy złotych