Swidnica24.pl skończyła roczek

  0

  Mija rok od startu serwisu www.Swidnica24.pl w internecie. Dokładnie 1 maja 2009 roku debiutowaliśmy informacjami dotyczącymi ubiegłorocznej majówki. Przez ten okres opublikowaliśmy blisko 1900 artykułów i komunikatów, tysiące zdjęć, dziesiątki filmów. Byliśmy świadkami wszystkich najważniejszych wydarzeń dotyczących Świdnicy i okolic. Informowaliśmy o wydarzeniach politycznych, sportowych, kulturalnych i gospodarczych. Obszerne fotogalerie pozwalały naszym Czytelnikom być w miejscach niedostępnych, oglądać rzeczy chwilowe, śledzić zdarzenia dramatyczne, śmieszne i wesołe.

  Cieszymy się, że w stosunkowo krótkim czasie udało nam się zebrać grono stałych czytelników, grono które ciągle się powiększa. Bardzo ważne są dla nas komentarze. Przez okres roku było ich blisko 7 tysięcy. Cieszymy się, że Czytelnicy tak aktywnie włączają się w dyskusje ważne dla naszego miasta.

  Nie obyło się oczywiście bez drobnych wpadek. Na szczęście, także nad tym czuwają nasi Czytelnicy, którzy albo dyskretnie informują albo słono karcą w komentarzach.

  Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za to że przez cały rok byli z nami i zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu przez następne lata.

  Poprzedni artykułŚwięto przesłonięte kirem żałoby
  Następny artykułNa testach w Świdnicy