Czarna seria Polonii Sparty Świdnica

0

Piłkarze Polonii/Sparty przegrali w Strzelcach Krajeńskich z miejscowym Łucznikiem.

Gdyby nie bramka z karnego dla Łucznika, o pierwszych 45 minutach można by było właściwie napisać, że się odbyła. Nasz zespół miał w zasadzie tylko dwie dobre okazje na zdobycie bramek – na początku piłki w polu karnym (w dość trudnej sytuacji) nie opanował Arkadiusz Felich, a w 37. minucie bliski pokonania golkipera gospodarzy z rzutu wolnego był Grzegorz Furmankiewicz. Warto dodać, że w Polonii/Sparcie brakuje pauzujących za kartki Goździejewskiego i Fojny oraz kontuzjowanego Filipczaka. Po przerwie Biało-Zieloni mieli zdecydowaną przewagę, ale niewiele z niej wynikało. Ostatecznie Polonia Sparta Świdnica przegrała z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie 0:1.

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Polonia/Sparta Świdnica 1:0 (1:0)

Bramki: Nowik (27-karny). Żółte kartki: Nowik (34), Noga (90) oraz M. Marszałek (78). Sędzia: Sebastian Chudy (Świebodzin). Widzów: 90.

Łucznik: Kobylarz – Wieczorek, Żeliszewski, Wróbel, Nowik, Odachowski (65 Brzeski), Kurdykowski, Noga, Moroz, Bobrowski (75 Filipienko), Stuchly.

Polonia/Sparta: Wójcik – Bielski, Błaszczyk, M. Marszałek, Niewiadomski, Bodnar (76 Śmiałowski), Furmankiewicz (87 Kotlarz), Charytanowicz (60 Burda), P. Marszałek (55 Sobczyk), Urban, Felich.