Motoświdnica walka rozpoczęta

  0

  Piotr Betlej i Cezary Chrobot będą w tym sezonie reprezentować barwy motocyklowego teamu Mediator Motoświdnica Racing Team. Przed nimi starty w najważniejszych wyścigach w Polsce i za granicą. Wczoraj, 26 kwietnia w siedzibie Mediator Group S.A. odbyła się oficjalna prezentacja zespołu. Gościem specjalnym był Hubert “Raptowny” Dylon.

  Założenia jakie postawił przed sobą zespół Mediator Motoświdnica Racing Team, zawarte są w dziewięciu punktach. Do najważniejszych zaliczyć można udział  w pełnym cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, udział w czterech rundach pucharu Europy – Alpe Adria. Piotr Betlej założył sobie również zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji generalnej, chce też zdobyć tytuł “Debiutanta roku” w klasie Superstock 1000. Z kolei Cezary Chrobot podkreślał podczas konferencji, że w tym sezonie chce nabyć doświadczenia i dopracować technikę jazdy. Betlej w tym sezonie będzie jeździł na Hondzie CBR 1000 RR, a Cezary Chrobot doświadczenie będzie zdobywał na Hondzie CBR 600 RR.

  Teraz przed zespołem ze Świdnicy pracowity długi weekend, podczas którego rozegrana zostanie pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w Modlinie.

  Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

  [photospace]

  Poprzedni artykułKuchar wygrywa KRAUSE 38. Rajd Elmot
  Następny artykułRaptowny w Gimnazjum nr 2