KRAUSE 38. Rajd Elmot wystartował

  0

  Punktualnie o godzinie 12:45 na świdnickim Rynku odbył się start KRAUSE 38. Rajd Elmot. Na starcie pojawili się najlepsi polscy kierowcy, a listę startową otwierał Michał Sołowow.

  54 załogi wyruszyły na trasę KRAUSE 38. Rajdu Elmot. W porównaniu z listą zgłoszeń ubyło 6 załóg. Nie starcie  nie zjawili się Luca Rossetti, walczący właśnie na 1000 Miglia, Jasper ven den Heuvel, startujący w ten weekend w Holandii, Grzegorz Grzyb, Bogdan Bożyk, Andrzej Lipski i Hubert Frankowski.

  Rozgrywany na klasycznych i niezwykle trudnych odcinkach specjalnych rajd należy do jednych z najtrudniejszych, ale i ulubionych rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wygrać tutaj – to wielka sztuka i ogromny szacunek wśród kibiców i znawców tego sportu.

  Zawodnicy przed startem prosili wszystkich kibiców o zachowanie bezpieczeństwa na trasie. Obiecali także, że dostarczą niesamowitych emocji na trasie 38. Rajdu Elmot. Na zwycięstwo w “generalce” mają chrapkę Sołowow, Kuzaj, Bębenek, Kuchar i Kajetanowicz. Kto wygra , czas pokaże. Meta w niedzielę o 17:45 na świdnickim Rynku.

  Wszystkich fotografujących zapraszamy do nadsyłania fotografii z Rajdu Elmot – stwórzmy wyjątkową fotogalerię rajdu

  [email protected]

  Poprzedni artykułAbsolutorium dla prezydenta
  Następny artykułDziewczynka ofiarą ojca i dziadka