Fioletowa krowa na deskach teatru

  0

  W tym sezonie szalenie modny będzie fiolet – jest to kolor elegancki, awangardowy i niezwykle twarzowy. Według naszych francuskich korespondentów to także kolor buntów, wybierany przez kontestatorów….

  Po sukcesie „Sztuki…, ach sztuki” Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach projektu „ALCHEMIA TEATRALNA” proponuje spektakl „LEĆ w DUET czyli FIOLETOWĄ KROWĘ”, który łączy teksty anglosaskich (i nie tylko) twórców w kongenialnym tłumaczeniu Stanisława Barańczaka.

  Zabawne teksty połączone ze świetną muzyką graną na żywo, a nawet choreografią, pozwalają zanurzyć się w oparach absurdu, bawić się kalamburami, niedomówieniami i wieloznacznością. Adaptacja tekstu i reżyseria – Juliusz Chrząstowski, asystent reżysera – Mariusz Kozłowski, muzyka – Darek Jaros

  Występują: Zofia Dziadura, Czesława Greś, Krystyna Kowalonek, Bożena Kużma, Mariola Mackiewicz, Halina Szymańska,Teresa Wagilewicz, Alicja Żywicka, Marta Żywicka, Zbigniew Curyl,Robert Kaśków, Mariusz Kozłowski, Tadeusz Szarwaryn, Adam Szmajduch, ks. Roman Tomaszczuk.

  Projekt zrealizowany ze środków Miasta Świdnicy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  PREMIERA SPEKTAKLU „LEĆ W DUET czyli FIOLETOWA KROWA”

  Data: 10.05.2010 r.

  Godz. 19.00

  Miejsce: sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

  Wstęp na zaproszenia

  Kolejne spektakle 11.05 i 25.05 o godzinie 19.00, bilety w cenie 8 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  Zobacz zdjęcia z próby

  foto: ŚOK

  [photospace]

  Poprzedni artykułStatuetki wręczone, rzeźba odsłonięta
  Następny artykułCztery miesiące na Idolu