Film reklamowy wart 20 tysięcy złotych!

  0

  Kolejny sukces Wojtka Lewandowskiego! Tym razem w konkursie zorganizowanym przez Radio Zet wygrał wycieczkę o wartości 20 tysięcy złotych! A jego nagrodzony film reklamowy zostanie wyemitowany 11 kwietnia, przed głównym wydaniem Wiadomości w TVP 1.

  Informację o konkursie organizowanym przez Radio Zet usłyszeli jadąc autobusem. Od razu przystąpili do działania. Wojtek wpadł na pomysł, zajął się montażem i reżyserią,  Krystian Laskowski zagrał w filmie, a Adam Kozłowski zajął się sprzętem. Znają się bardzo dobrze, razem pracowali przy filmach. Na co dzień chodzą do jednej klasy.  – W naszym filmie chcieliśmy pokazać, to co dzieje się z nami kiedy usłyszymy muzykę. Wtedy przenosimy się do innego świata, w którym rządzą nuty. – mówi Wojtek Lewandowski, reżyser i montażysta filmu.

  Wojtek co kilka miesięcy zaskakuje nas kolejną produkcją. Ostatnim razem było o nim głośno, kiedy jego film znalazł się w finałowej dwunastce konkursu “Polska Nakręcona” organizowanego przez stację TVN. Wówczas film został wyróżniony nagrodą specjalną przez Martynę Wojciechowską, która doceniła dojrzałość i walor artystyczny produkcji. W maju 2009 roku dzięki ekipie Wojtka ze świdnickiego Rynku swój poranny program nadawało Radio Zet. Dotychczas największym filmowym przedsięwzięciem Wojtka była reżyseria filmu “Kozar”, poświęconego historii świdnickiego legionisty, Mieczysława Kozara – Słobódzkiego.

  Młodzi filmowcy nie mają jeszcze sprecyzowanego pomysłu jak wykorzystać nagrodę, być może będzie to podróż życia. Jedno jest pewne, ich wyprawie będzie oczywiście towarzyszyła kamera.

  Poprzedni artykułDzień otwarty w II LO
  Następny artykułRzeźba już stoi, czas świętować