Zła passa Polonii/Sparty przerwana

0

Piłkarze Polonii/Sparty Świdnica po raz pierwszy w historii pokonali na wyjeździe zespół Orzeł Ząbkowice Śląskie. Zaskoczeniem była już pierwsza połowa meczu, która po bramkach Tomasza Urbana (1, 27, 31) i Krzysztofa Goździejewskiego (33) zakończyła się wynikiem 4:1. Bramkę dla Ząbkowic z rzutu karnego zdobył Krzysztof Czachor (43).

Po przerwie również nie brakowało emocji. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Paweł Świerzawski (54), z rzutu karnego Dariusz Filipczak (71) oraz Bartosz Surnik (87).

Po trzech kolejnych bramkach dla Orła zdobytych przez: Łukasza Denekę (50), Norberta Gułę (85) i Pawła Świerzewskiego (89), mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:4.

Jak widać trzynasta kolejka przyniosła szczęście zawodnikom Polonii/Sparty. Aktualnie nasz zespół z 27. punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Kolejny mecz z Chrobrym Głogów, za tydzień 31 października, rozegrany zostanie w Świdnicy.