O wielkim szczęściu mogą mówić uczestnicy wypadku do jakiego doszło o godzinie 7.30 na drodze krajowej nr 35 Świdnica – Wrocław. Droga na kilka godzin była zablokowana. Trzy osoby ranne w wypadku trafiły do szpitala.
Z ustaleń policji wynika, że w wypadku drogowym wzięły udział cztery auta. Najprawdopodobniej kierowca volkswagena golfa, który wracał z pracy po nocnej zmianie zasnął za kierownicą i zjechał na sąsiedni pas ruchu. Następnie uderzył w prawidłowo jadącego renault, a potem zderzył się czołowo z fiatem pandą. Ruch w miejscu wypadku przebiega już prawidłowo.
W wyniku wypadku trzy osoby trafiły do szpitala ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawę bada policja.
[photospace]

![Ponad 60 lat przy maszynie. Świdnicki krawiec Edward Włodkowski żegna się z pracą zawodową [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/krawiec-Edward-Wlodkowski-2025.12.16-2-238x178.jpg)







![Kto wygrał zaproszenia na świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA w Świdnicy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)