Spartakiada przedszkolaka

  0

  Już po raz piąty, 10 czerwca 2009 r., w hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się Turniej Przedszkolaka. W mini zawodach sportowych rywalizowały zespoły z pięciu przedszkoli z terenu gminy Strzegom: Publicznego Przedszkola nr 2, Publicznego Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola nr 4, Przedszkola w Stanowicach oraz Przedszkola w Jaroszowie.

  Turniej obejmował 7 konkurencji: slalom na czworakach, tor przeszkód, strzał piłką do bramki, rzuty woreczków do kosza, toczenie dużej piłki, jazda na kocykach, bieg z woreczkiem.

  Drużyny za każdą konkurencję zdobywały kolorowe płatki, które zawodnicy po ukończeniu dyscypliny sportowej, przyklejali na swoje tablice. Po zakończeniu turnieju przyklejone płatki utworzyły kolorowe kwiaty.

  W tym turnieju każda drużyna była zwycięska. Młodzi sportowcy wykazali wielkiego ducha gry, a siedzący na trybunach rodzice dzielnie dopingowali swoje pociechy.

  Obecni na turnieju burmistrz Strzegomia Lech Markiewicz i przewodniczący Rady Miejskiej – Tadeusz Wasyliszyn wręczyli każdej drużynie pamiątkowy puchar i udekorowali wszystkich sportowców medalami. Każdy przedszkolak otrzymał również słodką nagrodę.

  Wszystkim małym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

  Poprzedni artykułPoznali rywala
  Następny artykułMuzeum poszukuje