Wszystkie drogi w powiecie świdnickim są przejezdne. Tylko gdzieniegdzie wiatr nawiewa śnieg z pól.
W nocy wystąpiły utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 379 Świdnica – Wałbrzych. Jak poinformowała nas Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego, w tej chwili wszystkie drogi powiatowe są białe, ale przejezdne. W niektórych miejscach mogą wystąpić przewężenia. Na drogach krajowych znajdujących się na naszym terenie nie ma również utrudnień. Ciężki sprzęt pracował całą noc. O sytuacji na drogach będziemy informować na bieżąco.



![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




