Właściciel spalonego audi za wskazanie sprawców ufundował nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. Auto zostało podpalone w nocy z piątku na sobotę. Do zdarzenia doszło w Świdnicy na ulicy Zacisze.

Na filmie widać, jak dwóch mężczyzn podchodzi do samochodu, rozcina dach i oblewa go substancją łatwopalną, a następnie podpala. Auto momentalnie staje w płomieniach. Tylko dzięki szybkiej reakcji właściciela udało się ugasić pożar, ale straty są poważne. Spłonął dach i częściowo wnętrze samochodu.
Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy. Wszelkie osoby, które mogą wskazać sprawców podpalenia proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 997.


![Boże Ciało. Wierni przeszli w procesjach [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/proceja-Bozego-Ciala-2026-Osiedle-Mlodych-w-Swidnicy-20-238x178.jpg)





