Strona główna Sport Piłka nożna Mecz walki dla Karoliny

Mecz walki dla Karoliny

0

Pojedynek Karoliny Jaworzyna Śląska ze Stalą Świdnica nie był porywającym widowiskiem. Co najważniejsze jednak dla kibiców gospodarzy, mecz 22. kolejki klasy okręgowej zakończył się zwycięstwem drużyny z Jaworzyny Śląskiej, która pokonała rywala zza miedzy 2:1.

W pierwszej połowie niewiele się działo, było dużo twardej walki, która nie przekładała się na sytuacje bramkowe. W 40. minucie goście zdołali jednak wyjść na prowadzenie. Morawski dorzucił ze skrzydła piłkę do Majcherczyka, który strzałem głową pokonał bramkarza miejscowych Wojcieszka. W drugiej połowie do ataku ruszyli gospodarze. Licznie zebrani kibice na wyrównanie czekali do 67. minuty, kiedy to Tymcik pokonał Kota strzałem z rzutu wolnego. Pięć minut później oko w oko ze świdnickim bramkarzem stanął Ignatowicz, który precyzyjnym lobem wyprowadził Karolinę na prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Karolina Jaworzyna Śląska – Stal Świdnica 2:1 (0:1)

Bramki: Majcherczyk (40’) oraz Tymcik (67’), Ignatowicz (72’)

Karolina: Wojcieszek, Czykieta, Krzeczowski, Krupczak, M. Krawczyk, Dąbrowski, Tymcik (75′ R. Charytanowicz), Kurzeja, T. Krawczyk, Ignatowicz (87′ Bal), Krzak (84′ Wysota)

Stal: Kot, Dec (80′ T. Oleksy), Salamon, Piotrowski (54′ Dolecki), Sowa, Jędrasiewicz, Kmieciak, Madziała (69′ Czernicki), Chrzan, Morawski, Majcherczyk