Pechowo zakończyła się podróż dla kierowcy i pasażera, którzy podróżowali drogą pomiędzy Żarowem a Mielęcinem. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.35. – Dwie osoby wyszły z pojazdu o własnych siłach jeszcze przed naszym przybyciem, ale uskarżają się na dolegliwości. Na miejsce został zadysponowany także Zespół Ratownictwa Medycznego – mówi bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP w Świdnicy.
– 54-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego podróżujący wraz z 28-letnim pasażerem stracił panowanie nad pojazdem marki Seat. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia – informuje kom. Szymon Szczepaniak, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy.
W akcji udział biorą OSP Mrowiny, OSP Żarów, JRG Świdnica i policja. Auto znajduje się poza drogą, jednak występują utrudnienia w związku z działaniami służb.
/red./


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Bohaterow-Getta-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Bohaterow-Getta-100x75.jpg)


![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)