1700 złotych ukradły dwie kobiety mieszkance Osiedla Zarzecze w Świdnicy. Złodziejki weszły do mieszkania 84-latki pod pozorem zrobienia masażu. Starsza pani dała się zwieść i straciła całe oszczędności.
Mimo że od lat o ostrożność i niewpuszczanie obcych osób apelują do emerytów policjanci, a nawet księża, takie przypadki zdarzają się systematycznie. – Przypominamy, że jeśli ktoś nieznajomy zapuka do drzwi i zaproponuje usługi lecznicze, zwroty z ubezpieczenia, naprawy, najlepiej zadzwonić albo do kogoś z rodziny, albo na numer alarmowy policji – mówi Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy i jeszcze raz apeluje, zwłaszcza do rodzin starszych ludzi, by uczulali swoich bliskich na podobne sytuacje.



![Zaginął 20-letni Żarowianin [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-238x178.jpg)


![Zaginął 20-letni Żarowianin [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
