Strona główna Kultura Sławek Gortych, autor popularnej serii „Schronisko” w Świdnicy

Sławek Gortych, autor popularnej serii „Schronisko” w Świdnicy

0

12 grudnia, o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy odbędzie się spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem – autorem bestsellerowych kryminałów, których akcja rozgrywa się w Karkonoszach.


Sławek Gortych jest wielkimi miłośnikiem Karkonoszy i od najmłodszych lat zgłębia ich sekrety, związane z nimi legendy i historie. Poza tym jest stomatologiem z wykształcenia i pasji. W wolnych chwilach prowadzi blog „Zagubiony w Karkonoszach”. Inspirację do swojej twórczości czerpie z wędrówek po górach oraz rozmów z ich mieszkańcami. Rozmowę z autorem poprowadzi Aleksandra Rakoca.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Wypożyczalni Naukowej i Czytelni Czasopism (tel. 74 640 09 37). Liczba miejsc jest ograniczona, każdy czytelnik może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

/MBP, opr. red./

Poprzedni artykułNagrody, wyróżnienia i podziękowania w Dzień Pracownika Socjalnego [FOTO]