Interwencja straży pożarnej była konieczna po zgłoszeniu z parkingu, znajdującego się przed Sądem Okręgowym w Świdnicy.

Zawiadomienie wpłynęło 17 listopada o godz. 10.26. – Informacja dotyczyła samochodu marki BMW, zaparkowanego przed sądem. Spod maski miał się wydobywać dym, co mogło zagrażać pożarem. Informacja została potwierdzona przez przybyłe na miejsce zastępy – informuje mł. kpt. Paweł Szydłowski z KP PSP w Świdnicy.
Pożar udało się zdusić w zarodku.
/red./









