Bardzo owocny start podczas XII Karkonoskiego Pucharu Sprintu w Jeleniej Górze zaliczyli przedstawiciele grupy wyczynowej Rekina Świebodzice trenerki Agnieszki Gajdowskiej. Nasi pływacy wyjechali ze stolicy Karkonoszy z 14 medalami i drugim miejscem w klasyfikacji drużynowej.

Medaliści Rekina Świebodzice w Jeleniej Górze:
Agnieszka Gajdowska:
– złoto na 50 metrów stylem dowolnym
– złoto na 50 metrów stylem motylkowym
– złoto na 100 metrów stylem zmiennym
– złoto w wyścigu australijskim na 25 metrów stylem dowolnym
Aurelia Świdurska:
– srebro na 50 metrów stylem klasycznym
Hanna Wajsberg:
– srebro na 50 metrów stylem grzbietowym
– brąz na 50 metrów stylem dowolnym
– brąz na 50 metrów stylem klasycznym
Wiktoria Kościelniak:
– brąz na 50 metrów stylem grzbietowym
Alan Wojtowicz:
– złoto na 50 metrów stylem dowolnym
– srebro na 50 metrów stylem grzbietowym
– brąz w wyścigu australijskim na 25 metrów stylem dowolnym
Sztafeta 4 x 50 metrów stylem dowolnym kobiet:
– srebro w składzie: Hanna Wajsberg, Wiktoria Kościelniak, Aurelia Świdurska, Aleksandra Wiśniewska
Sztafeta 4 x 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn:
– srebro w składzie: Alan Wojtowicz, Nataniel Zieliński, Krzysztof Krzyszkowski, Rafał Kopeć
/MDvR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








