Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę na ulicy Przemysłowej w Świdnicy.

– O godzinie 10.47 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Podróżowały nimi w sumie trzy osoby. Dwie z nich zostały poszkodowane i trafiły pod opiekę pogotowia – mówi bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.
– 70-letni kierujący pojazdem Ford Focus, jadąc ulicą Przemysłową w kierunku drogi krajowej nr 35, z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na przeciwległy pas i uderzył w pojazd marki Fiat. Kierujący Fordem oraz pasażerka z Fiata zostali zabrani do szpitala – informuje asp. Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.
/mn/
![Mężczyzna spadł ze skarpy nad rzeką Bystrzycą. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Pankow-wypadek-nad-rzeka-2026.04.05-mix-238x178.jpg)


![Mężczyzna spadł ze skarpy nad rzeką Bystrzycą. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Pankow-wypadek-nad-rzeka-2026.04.05-mix-100x75.jpg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)