Fantastycznie w poniedziałek, 3 marca spisały się młodziczki Młodzieżowego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica rywalizujące w lidze dolnośląskiej. Biało-zielone wygrały dwa mecze i awansowały do najlepszej szóstki naszego województwa!

– Dwukrotnym zwycięstwem 2:0 z MKS MOS Wrocław oraz Akademią Siatkówki AZS AWF Wrocław podopieczne trenerki Elżbiety Talarskiej przypieczętowały awans do najlepszej szóstki drużyn w województwie. Turniej finałowy odbędzie się w najbliższy weekend (sobota mecze grupowe, niedziela strefa medalowa) we Wrocławiu. Gratulujemy naszym dziewczynom – relacjonują przedstawiciele świdnickiego klubu.
W sobotę nasze siatkarki zmierzą się ponownie z zespołem AZS-u AWF Wrocław, jak i ekipą #Volley’a Wrocław.
/MDvR/




![„Bezpieczna trzydziestka piątka”. Policjanci podsumowują pierwszy tydzień akcji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Bezpieczna-35-akcja-policji-2026.04.11-6-100x75.jpg)



![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)