III Otwarte Mistrzostwa Żarowa w Judo odbyły się w ostatnią sobotę 13 października. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba uczestników – ponad 300 sportowców z Polski i Czech.
Zawody organizowane były w ramach jedenastej rocznicy istnienia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do organizacji włączyły się również Gmina Żarów i Młodzieżowa Rada Miejska. Dobra organizacja i duża ilość zawodników przyciągnęły na trybuny żarowskiej hali dwa razy więcej widzów niż przed rokiem. Na duże słowa uznania zasługują zawodnicy UKS-u Judoka Imbramowice, którzy w rywalizacji drużynowej zajęli bardzo dobre czwarte miejsce.






![Pożar w strzegomskiej słodowni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar-slodownia-1-100x75.jpg)
![Tragedia na krajowej piątce. Nie żyją dwie kobiety [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/potracenie-dk-5-3-100x75.jpg)


![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)