Nikt nie doznał obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek rano na drodze wojewódzkiej nr 382 między Świdnicą a Strzegomiem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 6.40. – Kierujący pojazdem marki Opel, który jechał w stronę Strzegomia, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącą kierującą pojazdem marki Audi. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem oraz 12 punktami karnymi – mówi asp. Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.
/mn/









![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)