Energetycy informują o awarii energetycznej, z powodu której prądu pozbawieni zostali mieszkańcy Boleścina oraz kilkunastu ulic w Świdnicy.

Według informacji przekazywanych przez spółkę Tauron Dystrybucja, od godziny 18.08 pozbawione zasilania są następujące ulice w Świdnicy: Okrężna, Stalowa, Rzeźnicza, Kliczkowska, Metalowców, Jana Kilińskiego, Nadbrzeżna, Jodłowa, Mieszka I, Hugona Kołłątaja, Równa, Rolnicza, Przemysłowa, Piotra Skargi, Dębowa, Warszawska, Klonowa, Wodna, Mikołaja Kopernika w Pszennie. Przywrócenie dostaw energii elektrycznej przewidywane jest na godzinę 21.00.
Od godziny 17.51 bez prądu pozostają z kolei mieszkańcy Boleścina. Usunięcie awarii przewidywane jest na godzinę 20.00.
/Tauron Dystrybucja, opr. mn/

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)

![Świdniccy policjanci świętowali. „Okazja do wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich, którzy nosili i noszą granatowy mundur” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Swieto-Policji-KPP-Swidnica-2026.07.21-25-100x75.jpg)


