Wspominali już lata 80. XX wieku, śpiewali o miłości i radości życia. Tym razem sięgną do list przebojów z lat 90. XX wieku. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świdnicy zaprasza 26 kwietnia XII Przegląd Piosenki Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Przegląd rozpocznie się o godzinie 16.00 w auli I LO ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30.Wystąpią zespoły z Nowej Rudy, Obornik, Oleśnicy, Świebodzic, Wałbrzycha, Ząbkowic Śląskich i gospodarze ze Świdnickiego UTW, czyli zespół wokalno-instrumentalny Jesienna Gama pod kierownictwem Jana Starka.
Jak informuje Wiesław Łabęcki, prezes ŚUTW, wszystkie miejsca na widowni zostały rozdysponowane.
/opr. red./
Reklama
![Muzyka, która łączy ponad granicami. Festiwal Krzyżowa Music rozpoczął XII edycję w Kościele Pokoju [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/page-koncert-otwarcia-Krzyzowa-Music-20-08-2026-238x178.jpg)

![Himilsbach zostaje w Strzegomiu. Czwartkowy wernisaż przypieczętował los rzeźby [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/20260820_Rzezba_Jan_Himilsbach_w_Strzegomiu-3-238x178.jpg)



![Niebezpieczny manewr na ulicy Kazimierza Wielkiego. Kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/wyprzedzanie-100x75.jpg)


