Młodzieżowy mistrz Europy w rzucie młotem Paweł Fajdek ustanowił podczas mitingu w Ostrawie swój nowy rekord życiowy. Były zawodnik Zielonego Dębu Żarów posłał młot na odległość 80 metrów i 36 centymetrów. Fajdek przegrał tylko z ubiegłorocznym wicemistrzem świata Węgrem Krisztianem Parsem (82,28), podium uzupełnił natomiast Aleksey Zagorniy z Rosji (78,40). Forma naszego młociarza idzie zdecydowanie w górę, czekamy na dobry wynik podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
/M.Rodziewicz/






![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)


![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)