Strona główna Sport Siatkówka „Trójka” i „czwórka” na najwyższych stopniach podium

„Trójka” i „czwórka” na najwyższych stopniach podium

0

W ostatni czwartek, 9 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach odbyły się Międzyszkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas VII-VIII.

W spotkaniu udział wzięli zastępca burmistrza Świebodzic – Tobiasz Wysoczański i prezes OSiR-u Świebodzice – Jarosław Pizuński. Reprezentacja SP 4 zajęła pierwsze miejsce po zaciętych i wyrównanych meczach, wygrywając w finale Szkole Podstawowej nr 3, natomiast trzecią lokatę wywalczyli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2. Dzień później odbyły się zawody chłopców klas VII-VIII. W meczu o pierwsze miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 uległa jedynie Szkole Podstawowej nr 2 i to w trzecim decydującym secie 13:15. Na najniższym stopniu podium znaleźli się finalnie zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas drugiego dnia w turnieju uczestniczyli także: burmistrz Świebodzic – Paweł Ozga, prezes OSiR-u Świebodzice – Jarosław Pizuński, radny Rady Miejskiej – Marek Gąsior, nauczyciele Donata Rzepecka z SP 4 i Grzegorz Schabowski oraz Małgorzata Staszczyk z SP 2.