Trzy drużyny młodzików stanęły w szranki towarzyskiego turnieju piłki ręcznej chłopców, który odbył się w sobotę, 10 września w hali sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy.

Zagrano pełne mecze systemem każdy z każdym. Z dwoma zwycięstwami triumfowała drużyna trenera Krzysztofa Terebuna, druga lokata przypadła Żagwi Dzierżoniów, a trzecia Olimpowi Grodków. Najlepszymi zawodnikami uznano: Maksymiliana Ruszaja (ŚKPR), Wiktora Majrowskiego (Żagiew) i Jana Wieczorka (Olimp). Podziękowania dla rywali i powodzenia w lidze!
Wyniki:
ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów 23:18
Żagiew – Olimp Grodków 35:26
ŚKPR – Olimp 52:26
Tabela:
1. ŚKPR Świdnica 2 6 75-44
2. Żagiew Dzierżoniów 2 3 53:49
3. Olimp Grodków 2 0 52:87
ŚKPR: Anioł – Bagiński, Marek, Czapla, Mitek, Maksymowicz, Szczygieł, Zisadis, Ruszaj, Choiński, Błaszczyk.
/ŚKPR/

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



