Strona główna Sport Piłka ręczna Sparowali z rezerwami Chrobrego

Sparowali z rezerwami Chrobrego

0

Korzystając z przerwy w rozgrywkach i przygotowując się do ligowego meczu z Tęczą Kościan, w czwartek, 24 lutego szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w sparingowej potyczce zmierzyli się z czwartą ekipą III ligi dolnośląskiej – Chrobrym II Głogów.

Występujące bez kilku zawodników Szare Wilki pewnie wygrały to spotkanie 43:22 (18:16). Po niemrawym początku, w którym niespodziewanie goście odskoczyli na 9:3, świdniczanie wrzucili wyższy bieg i w kolejnych minutach najpierw doprowadzili do remisu, a potem systematycznie powiększali swoją przewagę.

ŚKPR Świdnica – Chrobry II Głogów 43:22 (18:16)

ŚKPR: Shupyk, Mirga, Wiszniowski – Redko, Ingram, Chmiel, Bal. Jaroszewicz, Etel, Pęczar, Wojtala, Wołodkiewicz

Poprzedni artykułFantastyczne emocje podczas Turnieju Rodzinnego IgnerHome Polonii-Stali Świdnica [FOTO]
Następny artykułJaki rodzaj kreatyny najlepszy? Jak dawkować ten suplement?