Najprawdopodobniej z powodu niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 5 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.
Do zderzenia Peugeota 407 oraz Volkswagena Polo doszło około godziny 16.05 na krajowej „piątce”, na wysokości miejscowości Bronówek. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierujący pojazdem marki Peugeot nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzy w tył Volkswagena, którym kierowała 43-letnia kobieta – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Poszkodowana kierująca została zabrana do szpitala.
/mn/

![Śmigłowiec LPR lądował w centrum Strzegomia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Smiglowiec_LPR_w_Strzegomiu-3-238x178.jpeg)


![Śmigłowiec LPR lądował w centrum Strzegomia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Smiglowiec_LPR_w_Strzegomiu-3-100x75.jpeg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)