W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, Zakład Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach przygotował specjalny rozkład jazdy autobusów miejskich.
1 listopada 2020 roku autobusy linii „0” i „1” będą kursowały do cmentarza przy ul. Kamiennogórskiej w następujących godzinach:
- linia „0” od godz. 8:48 do 17:14 – każdy kurs,
- linia „1” od godz. 8:32 do 17:13 – każdy kurs.
Linia nr „2” nie kursuje na cmentarz przy ul. Kamiennogórskiej.
W związku ze spodziewanym, dużym natężeniem ruchu autobusy mogą kursować z opóźnieniem.
– Aktualna sytuacja epidemiczna zmienia się dynamicznie, dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy do odwiedzania grobów bliskich w dniach poprzedzających oraz po 1 listopada. Apelujemy do wszystkich mieszkańców o przestrzeganie obowiązujących restrykcji sanitarnych, zasłanianie ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu od innych osób – przekazano w komunikacie Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.
/UM Świebodzice, opr. mn/


![Biało-czerwone święto w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/20260429_Dzien_Fali_w_Swiebodzicach-19-238x178.jpg)






![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)