Jedna osoba wymagała pomocy medycznej po wypadku, do którego doszło w środę rano na ulicy Śląskiej w Świdnicy.
Do zderzenia osobowego VW Passata i Forda Focusa doszło około godziny 8.15 na skrzyżowaniu ulic Śląskiej i Lipowej. Jedna osoba została przebadana na miejscu. Nie odniosła obrażeń. – Do zderzenia doprowadził 64-letni kierowca VW Passata, który wymusił pierwszeństwo przejazdu na 29-letnim kierowcy Forda. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i 6 punktami karnymi – informuje Szymon Szczepaniak z KPP w Świdnicy.
/mn/







![Oszust ze sporą gotówką w bieliźnie. Wyłudzał pieniądze od seniorów metodą „na wypadek” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-28-100x75.jpg)

![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)