Strona główna Sport Siatkówka Siatkarze z SP 4 zagrają dalej

Siatkarze z SP 4 zagrają dalej [FOTO]

0

Młodzi reprezentanci SP 4 w Świdnicy zwyciężyli w zawodach piłki siatkowej chłopców klas 7-8 szkół podstawowych i tym samym awansowali na dalszy szczebel rozgrywek „Współzawodnictwa szkolnego 2019-2020”.

Zawodnicy „czwórki” jedynie w pierwszym meczu z drużyną SP 1 musieli bardziej się postarać, gdzie dopiero w tie-breaku udało im się wygrać 2:1 (23-25, 25-22, 15-6). Drugie spotkanie z zespołem SP 6 przebiegało już pod dyktando reprezentantów SP 4, którzy gładko do 9 i do 17 punktów w dwóch setach pokonali swoich rywali. O drugą lokatę pozostało powalczyć drużynom „szóstki” i „jedynki”. Po bardzo wyrównanym meczu, zwłaszcza w drugim secie, lepsi okazali się zawodnicy SP 6, wygrywając 2:0 (25:16, 30:28). Turniej zorganizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbył się 22 stycznia w hali na Zawiszowie przy SP 1 w Świdnicy. Na zakończenie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnieni zostali też najlepsi zawodnicy: Szymon Kaczmarek (SP 1), Oliwier Misiak (SP 4), Emil Gliwa (SP 6).