W Strzegomiu przy ulicy Anielewicza wybudowano plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną.
Dotychczas w tej części miasta takiego obiektu nie było, więc to tym bardziej jest to bardzo ważna i potrzebna inwestycja. Miejsce wyposażone jest w nowoczesne i bezpieczne urządzenia, z których korzystanie będzie sprawiało ogromną przyjemność. Jest zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, a nawet stoliki do gry w szachy.
Do korzystania z tego miejsca zachęca strzegomski magistrat.
/UM Strzegom, opr. mn/



![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







