Z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala kierowca, który w sobotni wieczór wypadł swoim autem z drogi i uderzył w przydrożny mur.
Do wypadku doszło około godziny 21 w podstrzegomskim Międzyrzeczu. – Kierujący samochodem osobowym stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w mur. W wyniku zderzenia kierujący doznał urazu głowy – relacjonują strażacy z OSP Stanowice.
– Nasi strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala – dodają strażacy. Na miejscu działania prowadziły: OSP Stanowice, OSP Strzegom, JRG Świebodzice.
/OSP Stanowice, opr. mn/
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-238x178.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)

![Świdniccy policjanci świętowali. „Okazja do wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich, którzy nosili i noszą granatowy mundur” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Swieto-Policji-KPP-Swidnica-2026.07.21-25-100x75.jpg)


