Na zakończenie 2017 roku odbył się wspólny trening siatkówki, w którym uczestniczyły nasze drugoligowe siatkarki MKS-u Polonia Świdnica i ich klubowe koleżanki, występujące na co dzień w turniejach mini-siatkówki.
To było niezwykle ciekawe zakończenie siatkarskiego roku. W zabawie udział wzięło ponad 30 siatkarek świdnickiego klubu.
/FOTO: Łukasz Kuszel/

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








