Przerwa techniczna na żarowskim basenie powoli dobiega końca. W trakcie prac wykonywane zostały przeglądy instalacji hydraulicznych, serwis gwarancyjny, wymiana wody oraz prace mające usprawnić klientom korzystanie z basenu.

Ponownie z atrakcji żarowskiej pływalni będzie można korzystać od 21 sierpnia.
/UM Żarów/






![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


