Kolejny już, trzeci turniej piłkarski dla chłopców ze Świdnicy za nami. W niedzielę, 9 lipca na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy grupa młodych piłkarzy ponownie w sposób aktywny spędziła swój wolny, wakacyjny czas.
Tym razem na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Szampańskiej Zabawy. Na drugim stopniu podium zameldowali się chłopaki z zespołu Tranzyszyn, a trzecie miejsce zajęły dwie drużyny – Galaktikos oraz Blue Team. Zwyczajem jest, że wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały drobne upominki w postaci sprzętu sportowego. Następne imprezy z cyklu Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej już wkrótce. Na pewno wielką ciekawostką będzie turniej piłkarski, tym razem dla dziewcząt, który rozegrany zostanie również na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy w niedzielę, 30 lipca.

![Świdnicka załoga najlepsza w swojej klasie podczas 54. Rajdu Świdnickiego! [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC_0296a-238x178.jpg)




![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)