Policja i prokuratura będą wyjaśniać, kto 32-latkowi ze Świdnicy zadał cios nożem. Mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej trafił do szpitala.
17 stycznia doszło do awantury w jednej z kamienic przy ulicy ks. Bolko w Świdnicy. – Otrzymaliśmy zawiadomienie, że 32-letni uczestnik libacji doznał rany kłutej. Został przewieziony do szpitala, ale jego życiu ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Agata Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy. Na razie nie wiadomo, kto zadał cios. Do wyjaśnienia została zatrzymana 25-letnia kobieta, która była na miejscu zdarzenia. Była kompletnie pijana – miała w organizmie 2,36 promila alkoholu. Dopiero dzisiaj zostanie przesłuchana.






![Żarowscy policjanci z nowym radiowozem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Zarow-nowy-radiowoz-2026.02.03-11-100x75.jpg)


![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)
![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)