Strona główna Sport Piłka nożna Osiedle wciąż z kompletem punktów

Osiedle wciąż z kompletem punktów

0

Przedświąteczna kolejka Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej nie przyniosła zmian w układzie tabeli. Lider – piłkarze Osiedla i Przyjaciół łatwo ograli Gimnazjum Junior. Mimo, iż Marcin Stolarz (Gimnazjum) nie wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców, to wciąż prowadzi w klasyfikacji najlepszych snajperów rozgrywek.

halówka

Wyniki 6. kolejki:

Gimnazjum Junior – Osiedle i Przyjaciele 5:10 (2:5)
Gimnazjum: Pitura (2), Czabanowski, Kluska, Rychel
Osiedle: Borowy (3), Luber (3), B. Tymcik (2), Adamowicz, D. Tymcik

Łatwe zwycięstwo lidera, młodzi piłkarze z Gimnazjum robili co mogli, ale nie byli w stanie nawiązać równej walki z mistrzem.

Ebueee Ehee – Znajomi Fryzjera 8:3 (2:2)
Ebueee: Smaruj (3), Gradowicz (2), Krawczyk (2), Kurzeja
Znajomi: Janiszewski (2), Kwiatek,

Pierwsza połowa w miarę wyrównana zakończona remisem 2:2 .Po zmianie stron, Ebueee choć nie miało w swoim składzie etatowego bramkarza Macka Jaśkowiaka (zastąpił go bardzo dobrze Sebastian Pindel), pokazało swoją wyższość .W drugiej połowie Znajomi zdobyli tylko jednego gola, przy sześciu strzelonych przez Ebueee.

Venus Nowice – Darbor Bolesławice 7:8 (4:4)
Venus: Pieniążek (3), Włodarczyk (3), Charytanowicz,
Darbor: Kloc (2), Koblowski (2), Bukała, Krzykalski, Kujawa, Skupniewicz

Bardzo dobry i szybki pojedynek, który zakończył się szczęśliwie dla Darboru. W pierwszej połowie Darbor prowadził już 3:1, jednak ta odsłona zakończyła się remisem 4:4. W drugiej połowie więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Bolesławic wygrywając 8:7.