Jedni żegnają się ze świątecznym drzewkiem 6 stycznia, inni czekają do 2 lutego. Wielu rozbiera choinkę wtedy, gdy po prostu zaczyna gubić igły. W Świdnicy nie trzeba się martwić, co począć dalej.
Drzewka choinkowe mieszkańcy mogą zostawić przy pojemnikach na odpady zmieszane. Odbiory będą realizowane w każdą środę stycznia oraz dodatkowo w dniu odbiorów odpadów wielkogabarytowych. W lutym choinki będą odbierane według zapotrzebowania – informuje Urząd Miejski.

![Druhowie z OSP Świdnica sprawili frajdę dzieciom z przedszkola Słoneczko [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/731380110_1478426110967327_4608717680083491590_n-238x178.jpg)








