Taneczny maraton 60+, wieczory z muzyką na żywo, warsztaty kulinarne z dietetykiem, konkurs wiedzy ogólnej, marsz nordic walking na Zamek Książ, wernisaż twórczości seniorskiej, a także turnieje boule – to niektóre z wydarzeń, które odbędą się w ramach tegorocznych Senioraliów w Świebodzicach.

Senioralia rozpoczną się 29 sierpnia, a ich uroczyste zakończenie nastąpi 30 października podczas kolorowego marszu i finału wydarzenia. – Mam przyjemność zaprosić naszych Seniorów do udziału w cyklu wydarzeń Senioralia 2025, które będą organizowane przez placówki Senior+ pod kierownictwem Agaty Koperskiej. Program obejmuje różnorodne aktywności sprzyjające integracji, zdrowiu oraz rozwijaniu pasji. Serdecznie zapraszam wszystkich Seniorów do aktywnego udziału w tym szczególnym czasie – zachęca burmistrz Świebodzic, Paweł Ozga.

/UM Świebodzice, opr. mn/


![Ulicami Świebodzic przeszedł marsz solidarności z osobami chorującymi na depresję [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Swiebodzice-dzien-walki-z-depresja-2026.02.23-1-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/mp-Boleslawa-Chrobrego-100x75.jpg)


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
