Kolorowe miasteczko pełne rodzinnych atrakcji powstanie tuż przy Szkole Podstawowej w Żarowie. W programie – strefa z przekąskami, różnorodne animacje i zabawy oraz pokazy motoryzacyjne. Rodzinny piknik już w piątek, 30 maja od godz. 15.00.

Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji:
- strefa gastronomiczna: kiełbaski z grilla, hot-dogi, wata cukrowa, ciasta, gofry;
- atrakcji dla dzieci: dmuchańce, eksperymenty naukowe, strefa malucha;
- strefa dziecięcej urody: malowanie twarzy, ozdabianie paznokci, zaplatanie warkoczyków;
- pokazy super pojazdów: straż pożarna, karetka, radiowóz policyjny i efektowne motocykle!
– Piknik to świetna okazja, by spędzić czas z rodziną, spotkać się z sąsiadami i wspólnie celebrować początek czerwcowego długiego weekendu. Zapraszamy wszystkich – dzieci, rodziców, dziadków i przyjaciół szkoły. Wstęp wolny! Nie przegapcie tego wydarzenia – widzimy się 30 maja w Żarowie! – zaprasza SP w Żarowie.
/oprac. AN/
/Materiały – SP w Żarowie/




![Kolizja na skrzyżowaniu przy Galerii Świdnickiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Rowna-kolizja-2026.02.23-3-100x75.jpg)

![Zderzenie dostawczaka z osobówką na skrzyżowaniu Parkowej i Hetmańskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Hetmanska-kolizja-2026.02.23-6-100x75.jpg)

![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
