Fiat Doblo przewrócił się na tzw. łączniku autostradowym. Do zdarzenia doszło nieopodal zjazdu do Bagieńca.

fot. użyczone
Służby zostały zaalarmowane o godz. 12.21. – Kierujący samochodem marki Fiat Doblo, mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który jechał w kierunku Świdnicy stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z pasa ruchu i przewróciło się na bok. Kierujący nie potrzebował pomocy medycznej – informuje asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
Kierowca został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. W miejscu zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.
/red./


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking-ul.-Slowianska-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking-ul.-Slowianska-100x75.jpg)



![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)
![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)