Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 30 października na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Szarych Szeregów w Świdnicy. Mimo dużych uszkodzeń samochodów kierowcy i pasażerowie nie odnieśli poważnych obrażeń.
Służby zostały zaalarmowane o godz. 6.04. – Doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Początkowo mieliśmy informację o czterech osobach poszkodowanych, jednak ostatecznie dwie wymagały pomocy na miejscu zdarzenia – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP w Świdnicy.
Na miejscu pracowały trzy zastępy PSP i OSP, policja i pogotowie.
– Doszło do kolizji, w której uczestniczyły samochody marki Ford i Volkswagen. Każdym z pojazdów podróżowały dwie osoby. Przyczyną zderzenia było niedostosowanie się do sygnalizacji świetlnej, jednak ze względu na to, że obaj kierowcy twierdzą, iż wjechali na zielonym świetle, ustalenia nie są zakończone – mówi asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
/red./
Za zdjęcia dziękujemy czytelnikom
![Wyróżnienia dla załogi świdnickiej komendy policji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/433-324497-238x178.jpg)


![Wyróżnienia dla załogi świdnickiej komendy policji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/433-324497-100x75.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/ul.-Bohaterow-Getta-100x75.jpg)
![Zadymiło się spod maski BMW [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar-6-100x75.jpg)

![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)