Strona główna Sport Piłka nożna Podział punktów w deszczowym boju

Podział punktów w deszczowym boju [FOTO]

0

Podziałem punktów zakończył się domowy mecz biało-zielonych młodych piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z Karkonoszami Jelenia Góra. W spotkaniu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych padł wynik 2:2, a samo starcie rozegrane zostało w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

W spotkanie lepiej weszli jeleniogóranie, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Szymona Rydlikowskiego. Gospodarze dowodzeni przez trenera Bartosza Kuliga jeszcze przed przerwą odpowiedzi dwukrotnie po strzałach z dystansu. Najpierw przy uderzeniu Gracjana Bigusa błąd popełnił bramkarz jeleniogórzan, a następnie nie miał nic do powiedzenia po fantastycznym strzale Natana Dudka. Po przerwie Karkonosze przejęły inicjatywę i niestety dla nas wyrównały w 85. minucie gry (Kacper Skórka).