Osiem zastępów straży pożarnej walczy z pożarem, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Bystrzycy Górnej. Ogniem objęty został warsztat, który przylega do budynku mieszkalnego.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb ratunkowych w czwartek o godzinie 16.52. – Według zgłoszenia miało dojść do pożaru warsztatu w Bystrzycy Górnej. Na miejsce skierowaliśmy w sumie osiem zastępów straży pożarnej. W momencie dojazdu naszych zastępów pożarem objęty był cały warsztat, do którego przylega budynek mieszkalny – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.
– Na chwilę obecną nie ma osób poszkodowanych. Pożar mamy zlokalizowany i już się nie rozprzestrzenia. W warsztacie znajdują się samochody, wyposażenie i sprzęt. Dogaszanie budynku jeszcze potrwa – dodaje Grzelak.
/mn/
zdjęcia nadesłane przez czytelników portalu Swidnica24.pl






![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)


![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
