Świdnickie Schronisko dla bezdomnych zwierząt ogłasza kolejną akcję, której celem jest znalezienie domów dla jak największej liczby podopiecznych. Z okazji Dnia Kobiet tym razem apel dotyczy suczek i kotek.

– 8 marca, Dzień Kobiet, z tego powodu z radością ogłaszamy oficjalny start naszej nowej kampanii adopcyjnej pod hasłem „Kobiety – Kobietom”. Naszym głównym celem jest promowanie adopcji zwierząt, ze szczególnym naciskiem na urocze kotki i suczki pod opieką Fundacji Mam Pomysł Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy – zapowiada kierowniczka schroniska Adrianna Kaszuba.
– Nasza kampania adopcyjna to nie tylko seria pięknych zdjęć zwierząt z kobietami oddanymi misji niesienia im pomocy, ale również opowieści o wyjątkowych charakterach, historiach życia i potrzebach zwierząt. Każdy post to okazja do bliższego poznania zwierzaka, który czeka na nowego opiekuna. Zobaczycie je w naszych social mediach w ciągu najbliższych tygodni – zapowiada szefowa placówki.
Jakie zwierzaki czekają na adopcję, można sprawdzić na stronie schroniska.
/red./
fot. ProKarrot – Patrycja Królik Fotografia




![Zderzenie czterech aut na krajowej „piątce” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/DK5-Strzegom-wypadek-2026.01.17-1-100x75.jpeg)


![Służył w Świebodzicach, trafił do świdnickich ochotników [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/przekazanie-wozu-dla-OSP-Swidnica-2026.01.16-2-100x75.jpg)

![Muzyka francuska zabrzmi na koncertach Dni Muzyki Kameralnej [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/07/XXV-Festiwal-Bachowski-koncert-Bruno-de-Sa-2024.07.19-31-100x75.jpg)
![Od architektury powojennego modernizmu po aktorskie dokonania Juliusza Chrząstowskiego. Wydano 52. tom „Rocznika Świdnickiego” [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-8-100x75.jpg)