Do świdnickiego teatru po przerwie wakacyjnie wracają spektakle familijne. Tym razem będzie to bajka o sepleniącym Królewiczu i pokonywaniu trudności w wykonaniu Teatru Zielona Gęś z Dziennego Domu Senior + w Świdnicy. Przedstawienie dla całych rodzin zaplanowano na 22 października na godz. 16.00. Bilety jeszcze są dostępne.

– „STRASNE ZECY, czyli krótka historia o władzy, miłości i dążeniu do celu” to bajka o sepleniącym Królewiczu, który musi zmierzyć się z wymaganiami srogiego Króla-Ojca, własnym wstydem, strachem i presją dworu. Pokazuje, że wady ma każdy, lecz należy je najpierw zaakceptować a potem próbować je zmienić, a gdy ruszamy w drogę po własne szczęście, to sprzyja nam cały wszechświat. Spektakl barwny, zabawny i pouczający. To dar od świdnickich seniorów dla dzieci – zapowiada organizator.
Czas trwania ok. 40 min.
Widownia 3+
Bilety w cenie 12 zł (do nabycia w Świdnickim Ośrodku Kultury lub na https://bilety.sok.com.pl/ )
/oprac. AN/
/Komunikat – Świdnickiego Ośrodka Kultury/
![Dzień Kobiet z wyjątkowym prezentem od Anity Lipnickiej. Co szykuje znana i lubiana polska wokalistka w Świdnicy? [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-238x178.jpg)

![„Praca, cierpienie i tęskne marzenie”. Poruszający spektakl w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/20260227_Spektakl_FAL_Graben-5-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Al.-Niepodleglosci-100x75.jpg)


![Dzień Kobiet z wyjątkowym prezentem od Anity Lipnickiej. Co szykuje znana i lubiana polska wokalistka w Świdnicy? [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)
![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)